SC Kolín - HC Frydek Mistek Typy
Przegląd meczu
25.02 - dzień, w którym SC Kolín i HC Frydek Mistek zmierzą się ze sobą w meczu należącym do kategorii Czechy pod auspicjami turnieju 1. Liga. Gra rozpocznie się o 12:00. Jeśli lubisz obstawiać sport, na tej stronie znajdziesz statystyki gier i oparte na nich prognozy.
H2H i poprzednie wyniki
Podczas 17 meczów hokejowych drużyny SC Kolín i HC Frydek Mistek rywalizowały ze sobą, przy czym SC Kolín wygrywało mecze 5, a HC Frydek Mistek wygrywało mecze 12. Całkowita różnica bramek między drużynami we wszystkich rozegranych meczach to 33-47. Ostatni raz spotkali się w dniu 07.01.26 z końcowym wynikiem 2:1.
Kto wygra?
Wskazówki dotyczące zakładów
5 / 10 ostatnich meczów SC Kolín we wszystkich zawodach zakończonych remisem
4 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się remisem
1 / 10 ostatnich meczów HC Frydek Mistek we wszystkich zawodach zakończonych remisem
4 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się remisem
Postaw:1x2 - X
5 / 10 ostatnich meczów SC Kolín we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem
2 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się zwycięstwem SC Kolín
3 / 10 ostatnich meczów HC Frydek Mistek we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
Postaw:1x2 - Z1
2 / 10 ostatnich meczów SC Kolín we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem w 3. tercji
1 / 10 ostatnie mecze między drużynami zakończyły się SC Kolín zwycięstwem w 3. tercji
4 / 10 ostatnich meczów HC Frydek Mistek we wszystkich turniejach zakończonych porażką w 3. tercji
Postaw:1x2 - 3 okres - Z1
2 / 10 ostatnich meczów SC Kolín we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem w 1. tercji
3 / 10 ostatnie mecze między drużynami zakończyły się SC Kolín zwycięstwem w 1. tercji
1 / 10 ostatnich meczów HC Frydek Mistek we wszystkich turniejach zakończonych porażką w 1. tercji
Postaw:1x2 - 1 okres - Z1
6 / 10 ostatnich meczów HC Frydek Mistek we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem
4 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się zwycięstwem HC Frydek Mistek
Postaw:1x2 - Z2
3 / 10 ostatnich meczów SC Kolín we wszystkich turniejach zakończonych porażką w 3. tercji
5 / 10 ostatnich meczów HC Frydek Mistek we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem w 3. tercji
Postaw:1x2 - 3 okres - Z2
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 25.02.2026 18:40
SC Kolín przegląd
Ta strona zawiera dostępne statystyki meczów hokejowych 10 klubów, średnia 3.7 zdobytych bramek i 1.9 straconych bramek na mecz. Całkowita suma bramek zdobytych i straconych przez drużyna ma 5.6. Z tych 10 meczów, SC Kolín wygrało 9 meczów i przegrało 1 meczów. Drużyna zdobyła 37 goli i straciła 19 goli.
HC Frydek Mistek przegląd
Na tej stronie możesz zobaczyć statystyki wszystkich meczów hokejowych 10, w których uczestniczył HC Frydek Mistek. Drużyna wygrała mecze 6 i przegrała mecze 4 w tych meczach. Według ich wyników brakuje im w średnio 2.6 goli na mecz i 3.5 goli. Całkowita średnia liczba goli zdobytych i straconych przez klub wynosi 6.1. HC Frydek Mistek strzeliło 35 goli i straciło 26.
Przepowiednie meczów
Silna analiza statystyczna klubów hokejowych SC Kolín i HC Frydek Mistek doprowadziła nas do wniosku, że 1x2 - Z1 jest najkorzystniejszym zakładem na ten mecz. Jeśli zakład wygra, obliczony współczynnik wyniesie 2.34.
25/02/2026
SC Kolín
HC Frydek Mistek
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 25.02.2026 18:40